نمایشگاه تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ضرورت به کارگیری تاسیسات ساختمان و سیستم های گرمایشی و سرمایشی امری حتمی است همچنین تامین و بکارگیری صحیح انرژی و حفاظت از منابع موجود و مدیریت مصرف از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

صنعت تاسیسات ایران به عنوان یکی از قدرتمندترین صنایع دانش محور کشور با وجود متخصصان متبحر و با تجربه  و با گستردگی بازار کشور به عنوان یکی از صنایع پیشرو محسوب میشود که توانسته اند همپای کشورهای دارای تکنولوژی قدم برداشته و سهم مهمی از بازار را به خود اختصاص دهد، ادامه این روند جز با معرفی و شناسایی توانایی­ها میسر نمی­شود. نمایشگاه‌‌ فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورد تا توانمندی‌ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطع وسیعی عرضه نمایند.

در این راستا نمایشگاه تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش زمینه مساعدی را برای فعالان این زمینه فراهم آورده تا در کنار ارائه جدیدترین دستاوردها و محصولاتشان، امکان رایزنی و تشریک مساعی با همکاران خود در این زمینه را داشته باشند و علاوه بر امر بازاریابی بتوانند از علوم و فنون و تجربیات به روز یکدیگر در بالاترین سطح یعنی ملاقات­های رو در رو استفاده کنند.

امید می­رود که برگزاری چنین نمایشگاه دانش محوری در کنار نمایشگاه های معمول راهگشای یافتن مسیر درست در راستای توسعه پایدار باشد.

برای دریافت دعوتنامه لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

CAPTCHA