برگزاری نمایشگاه فعالیتی کاملا تخصصی است که دانش ،‌تجربه و تکنولو‍ژی مناسب خود را می طلبد. خوشحالیم که پس از سالها فعالیت دراین صنعت این امکان را برای ما فراهم کرده تا با شناخت خواسته ها و نیازهای مشتریان ، آگاهی از دانش روز، دسترسی به بهترین نیروی انسانی وبهره برداری از مناسب ترین امکانات فنی قادر به ارائه خدمات تخصصی به مشتریان خود باشیم.

تاسیس شرکت راشا دیار پارس با هدف ارائه خدمات نوین در صنعت نمایشگاهی  به وسیله  سیاست گذاری مستقل و ایجاد کانونی برای جذب و جلب همکاری نیروهای متخصص و با تجربه - که دارای عزم راسخ برای حضور فعال و ثمر بخش دراین صنعت و ارتقاء‌ سطح خدمات آن می باشند-  انجام شد .

خوشبختانه کمیت و کیفیت نمایشگاه های برگزار شده توسط این شرکت و همچنین همکاری مستمرو سازنده با شرکت ها و گروه های همکار ومشتریان، این نوید را می دهد که شرکت در حصول به اهداف خود موفق بوده است.

ما میخواهیم مشتریان به ما اعتماد کامل کنند.

ما معتقدیم زمان مهمترین داشته مشتریان ماست.

 مشتریان ما شرکتهایی با زمینه فعالیتهای گوناگون از سراسر کشور و کشورهای خارجی هستند، محصولات قابل ارائه این شرکت خدمات نمایشگاهی شامل ارائه محل غرفه ها و ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی می باشد این شرکت اکنون در استان فارس فعالیت داشته و اقدام به جذب مشارکت کنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه می­نماید و در آینده ای نزدیک نیز اقدام به گسترش فعالیت به صورت ملی و بین­المللی خواهد نمود.

شرکت راشا دیار پارس برای اولین بار در کشور اقدام به ثبت آنلاین غرفه های نمایشگاهی نموده است و با ایجاد زیر ساختهای لازم در این زمینه توانسته است در وقت مشتریان و کارکنان شرکت صرفه­جویی بالایی ایجاد کند و از بروکراسی اداری فاصله بگیرد. همچنین در اشاعه فرهنگ استفاده از فضای مجازی و محیط زیست پیشقدم هستیم در برنامه جامع این شرکت استفاده از کارکنان آموزش دیده و مسلط به کار جایگاه ویژه­ای دارد و سیاست­های کلان شرکت همراه و همگام با مدیران و کارکنان این شرکت می­باشد.

چشم­انداز این شرکت در آینده دستیابی به بازارهای جدید داخلی و خارجی و تعهد کامل به خواستهای مشتریان در چهارچوب قوانین شرکت و رسیدن به استاندارد­های بین­المللی و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان محترم در غالب یک پکیج کامل از فروش و خدمات پس از فروش نمایشگاهی می­باشد.