سازه های اسپیس فریم بصورت رایگان در اختیار شرکت های شرکت کننده قرار می گیرد،  این غرفه ها دارا ی سیستم پیش ساخته هستند که شامل پنل بندی اطراف، موکت کف، پیشانی نویسی، روشنایی، پریز برق ۱ عدد میز و ۲عدد صندلی به ازاء هر ۱۲ مترمربع می باشند. حداقل فضای این غرفه ها نیز ۱۲ مترمربع است. غرفه های پیش ساخته یک روز قبل از افتتاح بصورت آماده به غرفه داران تحویل می گردد.

غرفه سازی خاص

شرکت کنندگان محترم در صورت تمایل به برخورداری از غرفه سازی خاص (خود ساز) می توانند با ستاد برگزاری نمایشگاه  تماس حاصل نمایند.

 

انجام تبلیغات محیطی

شرکت کنندگانی که تمایل به انجام غرفه سازی، تبلیغات و در اختیار داشتن تابلو، استند و بنر در محوطه نمایشگاه را داشته باشند، مقتضی است مراتب را ۲۰ روز از تاریخ افتتاح نمایشگاه به اطلاع ستاد برگزاری نمایشگاه  برسانند و نسبت به انجام سفارشات خود اقدام نمایند.

تهیه لوازم و تجهیزات نمایشگاهی

اجاره تجهیزات نمایشگاهی با بهترین کیفیت و قیمت از جمله خدمات گروه نمایشگاهی راشا دیار پارس در مدت نمایشگاه می باشد.

اقلام تجهیزات نمایشگاهی گستره وسیعی را در برمی گیرد که از جمله می توان به پیشخوان، میز، کانتر، صندلی های فلزی و پلاستیکی، انواع قفسه و کمد، یخچال، آب سردکن و آب گرم کن، مبل یک نفره و دو نفره، صندلی کانتر، تلویزیون LCD و Plasma، ویدئو پروژکشن، DVD و ... اشاره نمود.